TWORZYMY STRONY WWW, DEDYKOWANE BAZY DANYCH.

ADMINISTRUJEMY SIECIAMI KOMPUTEROWYMI.

 

Projektowanie stron WWW

Oferujemy projektowanie i budowę stron internetowych - zarówno małych wizytówek jak też rozbudowanych portali zbudowanych w oparciu o najnowsze technologie i trendy. Strony nasze są tworzone zgodnie zeświatowymi standardami, co wpływa dodatnio na ich pozycję w wyszukiwarkach i zwiększa ich skuteczność w dotarciu do potencjalnego klienta.


Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę:

  • projekt logiczny układu i nawigacji
  • nieszablonową szatę graficzną
  • nowoczesne systemy zarządzania treścią (CMS)

 

Istniejące strony www aktualizujemy i modernizujemy, a także zajmujemy się ich promocją (bannery, reklama) oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.


Wykonujemy także wszelkiego typu bannery internetowe.


Odpowiednio skonstruowany serwis jest idealnym narzędziem prezentacji firmy i jej oferty, znakomitym kanałem sprzedażowym czy skutecznym rozwiązaniem w budowaniu lojalności klientów. Możliwość wprowadzenia atrakcyjnej, odpowiadajacej charakterowi firmy szaty graficznej, a przede wszystkim optymalizacja zawartości merytorycznej serwisu wraz z możliwoscia późniejszych modyfikacji sprawiają, że serwisy WWW charakteryzują się nadzwyczajną skutecznością. Rzecz jasna, warunkiem koniecznym jest jego odpowiednie skonstruowanie, wdrożenie i konserwacja (technologiczna i merytoryczna).


Mamy świadomość, że tworzenie serwisu, który wsród milionów stron internetowych będzie skutecznym i wyróżniającym spośród innych narzędziem marketingowym, jest procesem wymagającym odpowiednich nakładów pracy. Nasz zespół podejmując kolejne wyzwania doklada wszelkich starań, by każda stworzona witryna byla optymalnie dopasowana do profilu dzialalnosci oraz potrzeb zleceniodawcy.

Copyright © 2011 Hieroglif Tomasz Misterka