TWORZYMY STRONY WWW, DEDYKOWANE BAZY DANYCH.

ADMINISTRUJEMY SIECIAMI KOMPUTEROWYMI.

 

Nod32 i Smart Security

nod32, antywirus, ochrona, bezpieczeństwo, antyspywareNa rynku występuje wiele systemów antywirusowych, które "ścigają się" wzajemnie o prymat jeśli chodzi o wykrywanie wirusów. Jednym z nich jest Nod32 Antivirus, którego od niemal czterech lat polecamy naszym klientom.

Wyjątkowo skuteczne algorytmy tego oprogramowania, pozwalają na zapewnienie skutecznej ochrony przed wirusami, spyware, adware oraz phishingiem. Poza olbrzymią bazą wirusów, skuteczność ta jest zapewniona między innymi dzięki wykorzystaniu mechanizmów sztucznej inteligencji zastosowanych w opatentowanej technologii ThreatSense™.

Pliki z sygnaturami wirusów są aktualizowane inkrementacyjnie, co oznacza iż z serwerów firmy ESET pobierane są tylko niewielkie ilości danych, nie zapychające lokalnego ruchu sieci.

Skanowanie w czasie rzeczywistym, dzięki zastosowanym technologiom, jest wydajne i nie powoduje znaczącego spowolnienia komputera. Nie bez znaczenia jest również możliwość zakupienia dowolnej ilości licencji - dzięki temu nie potrzebują państwo  posiadając przykładowo 7 komputerów w firmie, kupować pakietu na 10 stanowisk.

Wszystkie te zalety zebrane razem, powodują że jest to rozwiązanie nie tylko skuteczne lecz również tanie, jeśli chodzi o zabezpieczenie komputerów przed aktualnymi zagrożeniami z sieci.

Cóż jednak zrobić jeśli komputer przechowuje naprawdę ważne dane, lub jako notebook podróżuje razem z państwem i jest podłączany do wielu - nie zawsze bezpiecznych sieci na całym świecie?

smart security, antywirus, firewall, ochrona rodzicielskaFirma ESET posiada również receptę, pozwalającą na poradzenie sobie i z tym problemem. Jest nią oprogramowanie Smart Security.

Pakiet zawiera poza antywirusem i antyspywarem Nod32, również oprogramowanie antyspamowe, chroniące naszą pocztę oraz firewall znacznie skuteczniejszy niż domyśnie zainstalowany w systemie Windows.

W efekcie Smart Security chroni skutecznie państwa komputery przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi, rootkitami, backdoorami, adware oraz przed próbującym wykraść poufne dane programami typu spyware. Monitoruje również w czasie rzeczywistym oglądane strony WWW oraz odbieraną i wysyłaną pocztę elektroniczną.

Nie bez znaczenia jest również moduł kontroli rodzicielskiej, pozwalający na blokowanie dostępu do stron, które mogą zawierać nieodpowiednie dla dzieci treści oraz materiały. Opcja ta daje możliwość skorzystania z 27 kategorii tematycznych, według których można blokować wybrane witryny internetowe. Każdy użytkownik systemu Windows może mieć zdefinowane osobne reguły. Dostęp do zmian jest chroniony hasłem, dzięki czemu Ci, na których bezpieczeństwie najbardziej nam zależy nie zmienią reguł samodzielnie - o ile go im nie udostępnimy.

Oba systemy w wersji piątej mają opóźnione skanowanie systemu, przewidziane po uruchomieniu komputera, do czasu, gdy zużycie procesora ustabilizuje się. Dzięki temu możecie państwo rozpocząć pracę na komputerze natychmiast po jego uruchomieniu. Programy ESET rozpoczną swoją pracę w tle, w sposób niezauważalny dla użytkownika.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani zakupem powyższych rozwiązań lub ich instalacją i konfiguracją w biurze lub w domu, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Copyright © 2011 Hieroglif Tomasz Misterka